Zobacz adresy placówek | Bankomaty | Główna siedziba: ul. Powstańców Sejneńskich 1, 16-500 Sejny | Główny e-mail: centrala@bssejny.pl

Aktualność

Informacja o modyfikacjach witryny internetowej Banku

  • poniedziałek, 23 Październik 2017

Informujemy Szanownych Klientów, iż w listopadzie 2017 roku prowadzone będą prace techniczne związane z modernizacją naszej strony internetowej.

Zmieniony zostanie wygląd strony, dodane zostaną nowe funkcjonalności oraz strona zabezpieczona zostanie certyfikatem SSL. W związku z tym zmieni się sposób wywołania strony w przeglądarce na https://bssejny.pl/.

W przeglądarkach po wejściu  na stronę BS Sejny powinna być widoczna ikona zamknietej kłódki informująca o zabezpieczeniu strony certyfikatem. Dotychczas takie zabezpieczenia miały nasze serwisy obsługujące bankowość elektroniczną. W przeglądarce Mozilla Firefox wygląda to jak na załączonym obrazku. W innych przegladarkach podobnie, choć mogą wystąpić pewne specyficzne dla każdej różnice.

 

W związku z prowadzonymi pracami mogą wystąpić przerwy w dostępie do strony. W takim przypadku, osobom korzystającycm z serwisów bankowości elektronicznej, polecamy bezpośrednie wpisywanie do przeglądarki adresu danej usługi (np. https://e.bssejny.pl dla eBankNet).

Za utrudnienia przepraszamy.