Zobacz adresy placówek | Bankomaty | Główna siedziba: ul. Powstańców Sejneńskich 1, 16-500 Sejny | Główny e-mail: centrala@bssejny.pl

Wyróżnienia

WYRÓŻNIENIA


Dyplom za udział w rankingu Gazety Współczesnej – SUPERFIRMY 2015.


Informujemy, iż Bank Spółdzielczy w Sejnach otrzymał tytuł “SUPERFIRMY 2014”  w powiecie sejneńskim w rankingu Gazety Współczesnej, Wyższej Szkoły Ekonomicznej i Wojewódzkiego Urzędu Pracy.


 

BANK SPÓŁDZIELCZY ROKU 2013

Mamy przyjemność poinformować, iż Bank Spółdzielczy w Sejnach ponownie został Laureatem Godła: BANK SPÓŁDZIELCZY ROKU 2013 – przyznawanego przez CENTRALNE BIURO CERTYFIKACJI KRAJOWEJ.

 


 

BANK SPÓŁDZIELCZY ROKU 2012

 

Bank spółdzielczy roku 2012Mamy przyjemność poinformować, iż Bank Spółdzielczy w Sejnach został Laureatem Konkursu o GODŁO BANK SPÓŁDZIELCZY ROKU 2012 – przyznawane przez CENTRALNE BIURO CERTYFIKACJI KRAJOWEJ.

 


SUPERFIRMY 2012

Informujemy, iż dn. 31.05.2012r. po raz trzeci zostaliśmy laureatami rankingu organizowanego przez “Gazetę Współczesną” i Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku.
Otrzymaliśmy tytuł “SUPERFIRMY 2012” w powiecie sejneńskim.

 


Wyróżnienie FIRMA ROKU 2011

Polish Product 2011Informujemy, iż Bank Spółdzielczy w Sejnach ponownie otrzymał w tym roku wyróżnienie godłem POLISH PRODUCT – ““FIRMA ROKU 2011” przyznawanym przez CENTRALNE BIURO CERTYFIKACJI KRAJOWEJ – wydawcę dodatku branżowego GAZETY FINANSOWEJ.


SUPERFIRMY 2011

Informujemy, iż po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł “SUPERFIRMY 2011” w powiecie sejneńskim w rankingu zorganizowaym przez “Gazetę Współczesną” i Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku.


CERTYFIKAT POLISH PRODUCT 2010

Polish Product 2010Informujemy, iż Bank Spółdzielczy w Sejnach otrzymał CERTYFIKAT POLISH PRODUCT – przyznawany przez CENTRALNE BIURO CERTYFIKACJI KARAJOWEJ: “FIRMA ROKU 2010”


SUPERFIRMY 2010

Informujemy, iż w Bank Spółdzielczy w Sejnach, otrzymał I miejsce w rankingu “SUPERFIRMY 2010” w powiecie sejneńskim. Ranking zorganizowały “Gazeta Współczesna” oraz Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku.


NAJDYNAMICZNIEJSZY BANK SPÓŁDZIELCZY 2009

Informujemy, iż w dniu 29 kwietnia 2010r. w Białymstoku, otrzymaliśmy wyróżnienie w I Edycji Konkursu “GEPARDY BIZNESU” w kategorii Najdynamiczniejszy Bank Spółdzielczy 2009.


ORZEŁ AGROBIZNESU

Orzeł - laureaciInformujemy, iż dnia 30 marca 2010r. Bank Spółdzielczy w Sejnach otrzymał nagrodę Agencji Promocyjno wydawniczej EMS pod honorowym patronatem wicemarszałek Sejmu RP Ewy Kierzkowskiej ORZEŁ AGROBIZNESU” za sukces rynkowy i aktywne wspieranie agrobiznesu.


INNOWACYJNY BANK SPÓŁDZIELCZY

Innowacyjny bankInformujemy, iż dnia 27 listopada 2009 Bank Spółdzielczy w Sejnach otrzymał tytuł “INNOWACYJNY BANK SPÓŁDZIELCZY” w edycji regionalnej konkursu KRAJOWI LIDERZY INNOWACJI.


I miejsce w Rankingu BANKI SPÓŁDZIELCZE NA PODLASIU

Bank Spółdzielczy w Sejnach otrzymał CERTYFIKAT za zajęcie I MIEJSCA w rankingu Kuriera Porannego „Banki Spółdzielcze na Podlasiu”.


NAJDYNAMICZNIEJSZY BANK SPÓŁDZIELCZY – GEPARDY BIZNESU

Otrzymaliśmy DYPLOM w konkursie „Gepardy Biznesu” A.D.2006 w kategorii NAJDYNAMICZNIEJSZY BANK SPÓŁDZIELCZY.


I miejsce w rankigu KURIERA PORANNEGO

Otrzymaliśmy CERTYFIKAT za zajęcie I MIEJSCA w rankingu Kuriera Porannego pod tytułem “Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw 2005” w kategorii NAJWYŻSZA RENTOWNOŚĆ SPRZEDAŻY WŚRÓD BANKÓW.