Zobacz adresy placówek | Bankomaty | Główna siedziba: ul. Powstańców Sejneńskich 1, 16-500 Sejny | Główny e-mail: centrala@bssejny.pl

Aktualność

Visa cash back

  • piątek, 29 listopada 2013

Z dniem 1 października Zrzeszenie BPS umożliwiło posiadaczom kart płatniczych VISA dostęp do usługi wypłaty gotówki w kasie* – Visa cash back. W ramach promocji usługa zwolniona jest z prowizji.
Visa cash back to usługa, dzięki której posiadacze polskich kart Visa mogą wygodnie podejmować niewielkie kwoty pieniędzy (do 200 złotych) z kasy sklepowej w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w innym sklepie przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy.

Z usługi cash back mogą korzystać Posiadacze kart płatniczych Zrzeszenia BPS:

kart VISA Electron oraz VISA Classic
kart VISA Business Electron i VISA Business
Dzięki Visa cash back:
Nie trzeba szukać bankomatu, gdy potrzebujemy niewielkiej kwoty w gotówce; miejsc, w których można wypłacić pieniądze jest coraz więcej.
Oszczędzamy czas, robiąc jednocześnie zakupy i dokonując wypłaty gotówki – w sposób bezpieczny, łatwy i wygodny.
Z usługi Visa cash back można skorzystać niezależnie od wielkości samego zakupu opłacanego kartą – nie ma znaczenia, czy wyniesie on 20 zł czy 300 zł.
Z usługi Visa cash back można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy kartą Visa za zakupy w punktach oznaczonych logo Visa cash back.

Liczba punktów oferujących Visa cash back systematycznie wzrasta; listę punktow świadczących tę usługę w rożnych miastach w Polsce najwygodniej znaleść tutaj.
We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu lub przy kasie znajdują się naklejki – symbole Visa cash back.

Korzystanie z Visa cash back jest proste:
Płacąc kartą za zakupy w kasie wystarczy poprosić kasjera o wypłacenie w ramach usługi Visa cash back żądanej kwoty – do wysokości 200 złotych.
Transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN. Na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie – warto upewnić się, że te kwoty się zgadzają, a my otrzymaliśy właściwą sumę. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki.