• Aktualności
  • Informacja o możliwości zmiany oprocentowania na okresowo-stałe

Informacja o możliwości zmiany oprocentowania na okresowo-stałe

13-01-2023

Bank Spółdzielczy w Sejnach informuje, o możliwości zmiany oprocentowania zmiennego na okresowo-stałe

 

W celu zabezpieczenia naszych Klientów będących osobami fizycznymi 

przed wzrostem rat odsetkowych Bank oferuje:

Klientom posiadającym w naszym Banku kredyt hipoteczny Mój Nowy Dom, Uniwersalny hipoteczny lub Konsolidacyjny możliwość zmiany formuły oprocentowania ze zmiennego na okresowo-stale, które będzie niezmienne przez okres 60 miesięcy. W formule oprocentowania okresowo-stałego rata kapitałowo-odsetkowa będzie stała i przez ten okres nie wzrośnie. Wysokość oprocentowania ustalona będzie indywidualnie przez Zarząd Banku.

Po upływie 60 miesięcy oprocentowanie kredytu ulegnie zmianie ze stałego na zmienne w wysokości określonej w Tabeli oprocentowania produktów Bankowych w Banku Spółdzielczym w Sejnach chyba, że Klient złoży Wniosek o zawarcie z Bankiem Aneksu, który umożliwi kontynuowanie oprocentowania okresowo-stałego przez kolejne 60 miesięcy.

Klientom, którzy w naszym Banku nie posiadają jeszcze kredytu oferujemy kredyty hipoteczne Mój Nowy Dom, Uniwersalny hipoteczny i Konsolidacyjny. Kredyty, w zależności od życzenia Klienta mogą posiadać oprocentowanie zmienne lub okresowo-stałe, które będzie niezmienne przez okres 60 miesięcy.

Okresowo-stałe oprocentowanie zapewni uniezależnienie się od wzrostu stóp procentowych i zagwarantuje Klientom niezmienność płaconych rat kapitałowo-odsetkowych przez okres 60 miesięcy.

Zapraszamy do naszych Oddziałów i Ekspozytur,

które przedstawią Państwu aktualne oferty kredytów hipotecznych 

z oprocentowaniem okresowo-stałym 

oraz 

udzielą szczegółowych informacji

 
Znajdziesz nas też tutaj
bfg_logo Środki deponowane w Banku Spółdzielczym w Sejnach są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.