Zobacz adresy placówek | Bankomaty | Główna siedziba: ul. Powstańców Sejneńskich 1, 16-500 Sejny | Główny e-mail: centrala@bssejny.pl

Aktualności

Informacja dotycząca dnia wolnego od pracy w Banku w dn. 03.04.2018r.

  • piątek, 23 Marzec 2018

Informujemy Szanownych Klientów, iż w związku z realizacją Art. 130 § 2 K.p., w dniu 03 kwietnia 2018r. (wtorek po Poniedziałku Wielkanocnym) Bank Spółdzielczy w Sejnach będzie nieczynny.

Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu zleceń bezpośrednio w placówkach Banku, jak i za pomocą kanałów bankowości elektronicznej. Przypominamy, że za pomocą bankowości elektronicznej można składać dyspozycje w dowolnym czasie, ale ich realizacja odbywa się tylko w dniach pracy banku, w określonych umowami godzinach.

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja o modyfikacjach witryny internetowej Banku

  • poniedziałek, 23 Październik 2017

Informujemy Szanownych Klientów, iż w listopadzie 2017 roku prowadzone będą prace techniczne związane z modernizacją naszej strony internetowej.

Zmieniony zostanie wygląd strony, dodane zostaną nowe funkcjonalności oraz strona zabezpieczona zostanie certyfikatem SSL. W związku z tym zmieni się sposób wywołania strony w przeglądarce na https://bssejny.pl/.

W przeglądarkach po wejściu  na stronę BS Sejny powinna być widoczna ikona zamknietej kłódki informująca o zabezpieczeniu strony certyfikatem. Dotychczas takie zabezpieczenia miały nasze serwisy obsługujące bankowość elektroniczną. W przeglądarce Mozilla Firefox wygląda to jak na załączonym obrazku. W innych przegladarkach podobnie, choć mogą wystąpić pewne specyficzne dla każdej różnice.

 

W związku z prowadzonymi pracami mogą wystąpić przerwy w dostępie do strony. W takim przypadku, osobom korzystającycm z serwisów bankowości elektronicznej, polecamy bezpośrednie wpisywanie do przeglądarki adresu danej usługi (np. https://e.bssejny.pl dla eBankNet).

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja dla Klientów

  • piątek, 6 Październik 2017

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych

Szanowni Państwo,

Bank Spółdzielczy w Sejnach (Bank) informuje, że obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.).

Dla zapewnienia zgodności z wymogami wskazanego Rozporządzenia należy umieszczać na dyspozycjach dokonania przelewu krajowego lub zagranicznego bez względu na walutę,

INFORMACJA DLA KLIENTÓW BANKÓW

  • piątek, 29 Wrzesień 2017

e-Składka – proste płatności z ZUS

 

Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Jeśli do końca grudnia 2017 r. nie otrzymasz informacji o numerze rachunku składkowego albo zgubisz list, zgłoś się do ZUS albo zadzwoń do Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (nr tel. 22 560 16 00). Jeśli nie będziesz znał numeru rachunku składkowego nie opłacisz w 2018 r. składek.

Jeśli będziesz miał w 2018  r. długi, to wpłata pokryje najstarszą należność. Może to spowodować zadłużenie za bieżący okres. Wpłynie to m.in. na Twoje prawo do zasiłku chorobowego. Podlegasz dobrowolnemu ubezpieczeniu chorobowemu tylko wówczas, jeśli opłacasz składki w terminie i w pełnej kwocie.

Jeśli masz problemy finansowe i nie jesteś w stanie w całości spłacić zaległych składek, to wystąp do ZUS o podpisanie układu ratalnego. Taka umowa zapewni Ci objęcie ubezpieczeniem chorobowym i prawo do świadczeń. Możesz skorzystać z pomocy doradcy ds. ulg codziennie w godzinach otwarcia placówek ZUS. Pomoże on zgromadzić i wypełnić dokumenty niezbędne do rozpatrzenia wniosku o rozłożenie długu na raty.

Więcej informacji na temat e-Składki znajdziesz na stronie www.zus.pl/eskladka

Strona 1 z 512345