Zobacz adresy placówek | Bankomaty | Główna siedziba: ul. Powstańców Sejneńskich 1, 16-500 Sejny | Główny e-mail: centrala@bssejny.pl

Aktualności

31 dni za darmo w Orange

 • czwartek, 21 kwietnia 2022

31 dni za darmo w Orange na kartę

W dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2022 roku trwa promocja, w ramach której nowi użytkownicy oferty na kartę otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 31 GB na 31 dni za darmo. Warunkiem jest doładowanie telefonu i wysłanie bezpłatnego SMS-a aktywującego promocję.

 

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

 • w czasie trwania promocji należy zarejestrować i aktywować nowy starter lub dokonać migracji do Orange na kartę;
 • doładować telefon za minimum 5 zł – szybko i wygodnie można zrealizować doładowanie za pośrednictwem bankowości internetowej. Korzystając z aplikacji bankowej lub serwisu transakcyjnego banku należy wybrać z menu ‘doładowania’, następnie podać numer telefonu, który ma zostać zasilony i wybrać nominał doładowania;
 • po doładowaniu telefonu należy wysyłać bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 814.

 

Usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 31 GB” zostanie włączona w ciągu maksymalnie 24 h, o czym użytkownik zostanie poinformowany SMS-em, usługa będzie ważna 31 dni i jest bezpłatna.

 

Z promocji można skorzystać raz dla danego numeru telefonu.

 

Z promocji nie mogą skorzystać użytkownicy taryfy Zawsze bez limitu oraz klienci, którzy posiadają aktywną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji cyklicznej. W sytuacji, gdy Abonent posiada aktywną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej, włączenie usługi będzie skutkowało zsumowaniem dni ważności oraz liczby gigabajtów z poprzedniej i nowej wersji usługi.

BLIK – wygodne płatności.

 • czwartek, 21 kwietnia 2022

Chcielibyśmy poinformować, iż klienci Naszego Banku mają teraz możliwość wykonywania płatności za pośrednictwem usługi BLIK.

Do płatności BLIKIEM nie potrzeba karty płatniczej ani portfela. Wystarczy tylko aplikacja BS Sejny Autoryzacja zainstalowana w telefonie.

BLIK jest wygodną formą płatności dzięki której można :

 • Płacić za zakupy lub usługi w internecie.
 • Płacić za zakupy w sklepie.
 • Wygodnie i szybko i bezpiecznie wypłacać pieniądze z bankomatów.

 

Nowa aplikacja mobilna.

 • wtorek, 22 marca 2022

Bank Spółdzielczy pragnie poinformować, że dostępna jest nowa wersja aplikacji BS Sejny Autoryzacja.

Aplikacja BS Sejny Autoryzacja jest wygodną i bezpieczną formą dostępu do konta bankowego z telefonu czy tabletu.

Aplikacja umożliwia obsługę rachunków bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet. Pozwala na dostęp do finansów w dowolnym momencie.

Aby korzystać z aplikacji należy posiadać dostęp do bankowości internetowej.

Zalety aplikacji mobilnej:

 • Wygodny dostęp na urządzeniach mobilnych.
 • Łatwa kontrola posiadanych środków na rachunku bankowym.
 • Dostęp do usług Bankowych 24/7.

Aplikację na platformę Android można pobrać klikając w poniższy link.

Pobierz BS Sejny Autoryzacja

Zmiana aplikacji mobilnej

 • piątek, 11 marca 2022

BS Sejny informuje o przeprowadzeniu prac serwisowych w związku z wdrożeniem nowej aplikacji mobilnej. W dniach od 14.03.2022 r. do 18.03.2022 r. nastąpi zmiana w sposobie uwierzytelniania użytkowników bankowości elektronicznej korzystających z autoryzacji w aplikacji mobilnej. Zmianie ulegnie forma uwierzytelniania z autoryzacji za pomocą aplikacji mobilnej na wiadomości sms.

Komunikat dotyczy tylko osób korzystających z aplikacji mobilnej “BS Sejny Autoryzacja”

Ograniczenia w płatnościach do / z Rosji i Białorusi

 • środa, 2 marca 2022

W związku ze zmieniającymi się dynamicznie sankcjami nakładanymi na Rosję i na Białoruś informujemy, że nasz bank nie gwarantuje przeprowadzenia transakcji finansowych powiązanych z ww. krajami. Należy liczyć się z  odrzuceniem płatności przez bank z / do ww. krajów.  

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapowiedziami, sankcje nakładane przez Unię Europejską, Stany Zjednoczone, inne organizacje międzynarodowe oraz przez poszczególne kraje, w zależności od rozwoju sytuacji, mogą podlegać dalszym rozszerzeniom.